Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri:

Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi UASK-2019, 13-17 Mart 2019 tarihlerinde Sueno Deluxe Hotel, Belek Antalya’da gerçekleştirilecektir.


Kongre Dili:

Kongre dili Türkçe olup, yabancı konuşmacıların olduğu oturumlarda simultane tercüme hizmeti verilecektir.


Yaka Kartı:

Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin ve güvenliğinin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.


Kongre Kayıt:

Kayıt masası; 12-17 Mart 2019 tarihlerinde 07.30 – 20.30 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.


Sekretarya Hizmetleri:

Kongre merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekretarya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.


Web Sayfası:

Kongrenin resmi internet sayfası olan www.uask2019.com kongre programını, kayıt & konaklama, bildiri gönderme koşulları ve tarihiyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.


Katılım Belgesi:

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 17 Mart 2019 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgeleri kongre merkezinin içerisinde kayıt masasına konulacak kioks'lar aracılığıyla dağıtılacaktır.


Kurslar:

13 Mart 2019 tarihinde düzenlenecektir.


Bilimsel Program:

14 Mart 2019 tarihinde kongre bilimsel oturumları başlayacak olup, 17 Mart 2019 tarihinde sona erecektir.


Kredilendirme:

UASK 2019 - Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi 2019, TTB-STE/SMG Akreditasyon-Kredilendirme Kurulu tarafından akredite edilecektir.


Davet Mektubu:

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.


Bildiriler ve Ödüller:

Tüm bildiriler on-line bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır. Kongrede sunulmak üzere kabul edilen bildiri ve posterler arasından değerlendirme jürisi tarafından seçilenlere ödül verilecektir.


Sergi Alanları:

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Sueno Deluxe Kongre Merkezi salon ve fuayesinde geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaka kartı taşınması rica olunur.


Kahve Molası:

Kongre süresince çay, kahve ikramları kongre merkezi fuayesi ve stand alanlarından servis edilecektir.


Öğle Yemekleri:

Kongre süresince öğle yemekleri açık büfe olarak Sueno Deluxe Hotel ana restoranında servis edilecektir.


Çevre Gezileri:

Kongre öncesi ve sonrası çevre gezileri talep üzerine düzenlenebilir. Bu amaçla kongre kayıt alanında bir tur masası kurulacaktır. Turlar, tek kişilik özel turlar ve grup turları şeklinde iki ayrı biçimde yapılabilir. Grup turlarında en az on kişinin kayıt yaptırması gerekmektedir. Tur fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için OCT Turizm’e başvurabilirsiniz.


Transfer Bilgileri:

Sueno Deluxe Hotel ve Calista Luxury Resort Hotel – Antalya havaalanı arası çift yön havalimanı transferleri uçuş bilgilerini ileten katılımcılarımıza özel ücretsiz gerçekleştirilecektir. Özel transferler için lütfen OCT Turizm ile irtibata geçiniz. Uçuş değişikliklerini 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğinin dikkate alınacağını önemle belirtiriz.


İptal Koşulları:

Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak;

  • 25 Ocak 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı.
  • 25 Ocak 2019 – 15 Şubat 2019 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretlerin %50 si iade edilecektir.
  • 15 Şubat 2019 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.

Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.


Önemli Tarihler:

İndirimli kayıt ücreti tarihi: 14 Aralık 2018
İndirimli konaklama ücreti tarihi: 14 Aralık 2018
Son bildiri gönderim tarihi: 31 Aralık 2018


Ana Otel:

Sueno Deluxe Hotel : (www.sueno.com.tr)


Yan Otel:

Calista Luxury Resort Hotel: (www.calista.com.tr)